Upozornění: Vzhledem k velkému množství objednávek může v současnosti dojít ke zpoždění doručení Vaší objednávky. Za způsobené komplikace se moc omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Cena
238,96 Kč bez DPH (274,80 Kč s DPH)

Výrobce

Kód produktu
VIT_GN499

Momentálně nedostupné Sledovat dostupnost
ks

Vitamin D v jeho živočišné a lépe vstřebatelné formě vitaminu D3 neboli cholekalciferol patří mezi vitamíny rozpustné v tucích.
Vitamin D3 řadíme mezi důležité vitamíny, bez kterých by naše tělo nemohlo správně fungovat, jelikož se podílí na nespočtu procesů v lidském organismu.

Vitamin D má blahodárný efekt na:

-kosti
-zuby
-svaly
-imunitní systém
 
Balení 100 ks. Více

Vitamin D v jeho živočišné a lépe vstřebatelné formě vitaminu D3 neboli cholekalciferol patří mezi vitamíny rozpustné v tucích. Vitamin D3 řadíme mezi důležité vitamíny, bez kterých by naše tělo nemohlo správně fungovat, jelikož se podílí na nespočtu procesů v lidském organismu.

Naše tělo je schopno čerpat vitamin D3 ze slunečního záření, takže v letních měsících míváme tohoto vitamínu dostatek. Problém nastává v zimním období, kdy je vhodné doplňovat tento vitamín formou potravin nebo vhodných doplňků stravy.

Vitamin D v organismu podporuje:

  • vstřebávání vápníku a fosforu
  • stav kostí a zubů
  • činnosti svalů
  • funkci imunitního systému
  • podílí se na procesu dělení buněk

 
Složení v jedné kapsli:

  • Vitamin D3 (Cholekalciferol) - 50 μg (2000 I.U.- mezinárodní jednotka) (1000 % RHP-Referenční hodnota příjmu)
  • Rýžová mouka, Oxid Křemičitý, Transparentní želatinová tobolka (hovězí želatina)     

 
Obsah balení: 100 ks

Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli ob den, zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění:

Jedná se o doplněk stravy. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním svitem. Nepřekračujte doporučené dávkování 1 kapsli ob den. Není vhodné kombinovat s alkoholem. Minimální trvanlivost do data uvedeném na obalu. Vyrobeno v ČR.