Textilní náplast s polštářkem DermaPlast Classic

Cena
od 151,05 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
3639

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Šetrná náplast DermaPlast Classic z tuhé tkaniny pro spolehlivé a hygienické ošetření menších poranění. Používá se jako rychloobvaz. Je prodyšná, s hypoalergenním lepidlem, vhodná pro citlivou pokožku. Při aplikaci je důležité dbát na to, aby pokožka byla suchá a čistá.

K dispozici ve variantách:

4 cmx5 m/1 ks
6 cmx5 m/1 ks
8 cmx5 m/1 ks Více

Šetrná náplast DermaPlast Classic z tuhé tkaniny pro spolehlivé a hygienické ošetření menších poranění. Používá se jako rychloobvaz. Je prodyšná, s hypoalergenním lepidlem, vhodná pro citlivou pokožku. Při aplikaci je důležité dbát na to, aby pokožka byla suchá a čistá.

  • Hypoalergenní, prodyšná a odolná náplast s polštářkem
  • K dostání v pětimetrovém provedení a 3 šířkách náplasti
  • Tělová barva
  • Jedná se o zdravotnický prostředek

Použití: Ošetření drobných ran.

K dispozici ve variantách:

  • 4 cmx5 m/1 ks
  • 6 cmx5 m/1 ks
  • 8 cmx5 m/1 ks

 Na produkty skupiny HARTMANN spoléhají lidé v bezmála 100 zemích světa a pobočky HARTMANN lze navštívit ve 34 z nich. Opřít se může o 200 let zkušeností, hluboký vhled do problematiky a odborné znalosti z oblasti zdravotnictví, které získává díky neustálému dialogu se všemi skupinami zákazníků. Společnost HARTMANN - RICO a.s. je součástí nadnárodního koncernu PAUL HARTMANN AG, a to již od roku 1991. Portfolio se skládá z rozmanité škály zdravotnických a hygienických výrobků a služeb, které spojuje důraz na inovativnost, snadné použití a vysokou efektivitu. Díky profesionalitě, partnerskému přístupu a nadšení pro práci zaujímá v České republice dlouhodobě pozici předního výrobce a distributora zdravotnických a hygienických výrobků a význačného exportéra. Značka HARTMANN je zde zároveň nejznámější značkou zdravotnických prostředků a hygienických výrobků.


Parametry

Barva Tělová
Obsah balení 1 ks
Rozměry 4 cmx5 m, 6 cmx5 m, 8 cmx5 m