Nitrilové vyšetřovací rukavice Walletz4U modré 100 ks - Zvolte velikost: M

Cena
185,01 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
RUKNIT_WALL_M

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Momentálně nedostupné Sledovat dostupnost
balení

Prémiové nitrilové vyšetřovací rukavice Walletz4U v modré barvě, které lze využít pro lékařské a ošetřovací účely, v laboratoři ale také při kontaktu s potravinami.

-Nesterilní a nepudrované
-Všestranné využití 
-Univerzální rukavice vhodné pro pravou i levou ruku
-Texturované na koncích prstů pro dobrou přilnavost
-Balení 100 ks Více

Prémiové nitrilové vyšetřovací rukavice Walletz4U v modré barvě zaručují nejvyšší ochranu s maximálním možným komfortem.

Jednorázové nitrilové vyšetřovací rukavice určené pro lékařské a ošetřovací účely, které lze využívat také v laboratoři, při kontaktu s potravinami i při běžném úklidu vaší domácnosti. Vyznačují se odolností vůči mnoha chemikáliím. Neobsahují alergenní bílkoviny a proto jsou ideální alternativou latexových rukavic.

  • Balení obsahuje 100 ks rukavic 
  • Nesterilní a nepudrované
  • Univerzální rukavice pro pravou i levou ruku
  • Texturované na koncích prstů pro dobrou přilnavost
  • Vhodné pro jednorázové použití
  • Všestranné využití: ve zdravotnictví, potravinářství, v laboratořích, průmyslu, sociálních službách, vhodné také pro úklid
  • Uvedená cena je za balení
  • Délka: ≥ 240 mm
  • Tloušťka potahu dlaně: cca 0,08 mm


Certifikát EU

Certifikát (Modul C2)

Prohlášení o shodě

Technická zpráva


Koronavirus, jakož i další viry a bakterie, se hojně šíří tím, že se rukama dotýkáme obličeje, očí nebo nosu. Hygienu rukou můžeme naštěstí účinně zvýšit používáním ochranných rukavic z nitrilu, vinylu či bavlny.

Především v obchodech, na cestách, při práci v rizikovém prostředí i na dalších místech jsou rukavice nepostradatelnou pomůckou. Stejně tak vám přijdou vhod doma při úklidu, práci s potravinami a dalších pracích.

Jak nitrilové, tak vinylové rukavice mohou používat i alergici, kteří nesnesou kontakt s latexovým materiálem.

A pro který materiál se rozhodnout?

Latexové rukavice jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jsou velmi elastické, měkké a příjemně se nosí. Jsou také velmi odolné proti kyselinám a zásadám, ale nechrání před všemi oleji, příp. rozpouštědly.

Vinylové rukavice jsou naopak ryze syntetický výrobek, který se nejčastěji využívá ve zdravotnictví, potravinářství a v průmyslu. Jsou velmi hladké na povrchu, ale nejsou až tak pružné.

Nitrilové rukavice jsou také syntetickým produktem, který nabízíme v několika barvách. Oproti jiným druhům rukavic mají mnohem větší odolnost proti chemikáliím a protržení. Jejich největší výhodou je to, že nezpůsobují žádné alergické reakce. Nitril je nejvhodnější materiál pro použití ve zdravotnictví, potravinářství, úklidu, nebo kosmetice.