Cena
73,70 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
RUK_V_NIT

Varianta neexistuje
L

balení

Jednorázové rukavice se složením 75% nitril a 25% vinyl, nepudrované, obouruké. Balení obsahuje 100 ks. Více

Jednorázové rukavice se složením 75% nitril a 25% vinyl, nepudrované, obouruké. Balení obsahuje 100 ks.

Rukavice jsou vhodné pro styk s potravinami a mají certifikát pro chemické sloučeniny s normou EN455 - je možné je využívat ve zdravotnictví, jako ochranu proti biologickým a chemickým rizikům, vodě i ušpinění.

  • Balení 100 ks
  • Barva: modrá
  • Jednorázové
  • Nepudřené
  • Obouruké
  • Neobsahují silikon a latex
  • Třída odolnosti 6
  • Skladujte na suchém a temném místě při teplotách 10–30 oC
  • Nedoporučujeme používat jako ochranu proti tepelným a mechanickým vlivům

Technický list

Využití: ve zdravotnictví, jako ochrana proti biologickým a chemickým rizikům, vodě i ušpinění. Použití také pro úklidové firmy, v domácnosti, stravovacích provozech, výrobnách lahůdek, pultovém prodeji potravinářských výrobků či kadeřnictví.

Koronavirus, jakož i další viry a bakterie, se hojně šíří tím, že se rukama dotýkáme obličeje, očí nebo nosu. Hygienu rukou můžeme naštěstí účinně zvýšit používáním ochranných rukavic z nitrilu, vinylu či bavlny.

Především v obchodech, na cestách, při práci v rizikovém prostředí i na dalších místech jsou rukavice nepostradatelnou pomůckou. Stejně tak vám přijdou vhod doma při úklidu, práci s potravinami a dalších pracích.

Jak nitrilové, tak vinylové rukavice mohou používat i alergici, kteří nesnesou kontakt s latexovým materiálem.

A pro který materiál se rozhodnout?

Latexové rukavice jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jsou velmi elastické, měkké a příjemně se nosí. Jsou také velmi odolné proti kyselinám a zásadám, ale nechrání před všemi oleji, příp. rozpouštědly.

Vinylové rukavice jsou naopak ryze syntetický výrobek, který se nejčastěji využívá ve zdravotnictví, potravinářství a v průmyslu. Jsou velmi hladké na povrchu, ale nejsou až tak pružné.

Nitrilové rukavice jsou také syntetickým produktem, který nabízíme v několika barvách. Oproti jiným druhům rukavic mají mnohem větší odolnost proti chemikáliím a protržení. Jejich největší výhodou je to, že nezpůsobují žádné alergické reakce. Nitril je nejvhodnější materiál pro použití ve zdravotnictví, potravinářství, úklidu, nebo kosmetice.


Parametry

Materiál Vinyl, Nitril
Typ rukavic Nesterilní
Verze Nepudrované
Rozsah velikostí M, L
Barva Modrá
Obsah balení 100 ks