Jednorázové nitrilové zdravotnické rukavice Mercator NITRYLEX modré celotexturované 100 ks

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Cena
88 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
RUKNIT_MERC_M_TEXT_

Varianta neexistuje
XL

balení

Nadčasová klasika nitrilových rukavic v nové podobě – plně texturované rukavice zajišťují pevný úchop a tím i bezpečnou práci v nejrůznějším prostředí.
Balení obsahuje 100 ks.  Více

Nadčasová klasika nitrilových rukavic v nové podobě – plně texturované rukavice zajišťují pevný úchop a tím i bezpečnou práci v nejrůznějším prostředí. 

Tyto rukavice jsou bariérou pro viry, bakterie a plísně potvrzenou přísnými zkouškami. Viditelná textura pomáhá při práci v mokrém a vlhkém prostředí, a ideálně se tak osvědčí doma při úklidu, malování apod. Jsou vhodné pro styk s potravinami a neobsahují škodlivé ftaláty, což umožňuje minimalizovat výskyt podráždění a alergií.

 • Zdravotnický a ochranný
 • Kategorie: III
 • Typ: B
 • Vyrobeny z nitrilu
 • Balení obsahuje 100 ks diagnostických/ochranných rukavic
 • Nepudrované
 • Texturované na celém povrchu
 • Manžeta: rolovaná
 • Vhodné pro citlivou kůži
 • Délka rukavice: 240 mm
 • Doporučené zejména pro: obecné použití při lékařském vyšetření, ošetřovatelská péče, mytí a dezinfekce, úklid, laboratorní práce, pracovníci stomatologických a veterinárních ordinací, beauty salonů, kosmetické salony a tetovací salony, sektor HoReCa, kontakt s vybranými chemickými látkami a chemickými prostředky pro domácnost, zahradnické práce, potravinářství, cukrářská výroba, kutilství, malování stěn/předmětů. 

Prohlášení o shodě

Návod k použití

Normy a certifikáty: EN 455(1-4), EN ISO 15223-1, EN 1041, EN ISO 374-1, EN ISO 374-2, EN 374-4, EN ISO 374-5, EN 16523-1, EN ISO 21420, Nařízení (EU) 2016/425Nařízení (EU) 2017/745
Koronavirus, jakož i další viry a bakterie, se hojně šíří tím, že se rukama dotýkáme obličeje, očí nebo nosu. Hygienu rukou můžeme naštěstí účinně zvýšit používáním ochranných rukavic z nitrilu, vinylu či bavlny.

Především v obchodech, na cestách, při práci v rizikovém prostředí i na dalších místech jsou rukavice nepostradatelnou pomůckou. Stejně tak vám přijdou vhod doma při úklidu, práci s potravinami a dalších pracích.

Jak nitrilové, tak vinylové rukavice mohou používat i alergici, kteří nesnesou kontakt s latexovým materiálem.


A pro který materiál se rozhodnout?

Latexové rukavice jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jsou velmi elastické, měkké a příjemně se nosí. Jsou také velmi odolné proti kyselinám a zásadám, ale nechrání před všemi oleji, příp. rozpouštědly.

Vinylové rukavice jsou naopak ryze syntetický výrobek, který se nejčastěji využívá ve zdravotnictví, potravinářství a v průmyslu. Jsou velmi hladké na povrchu, ale nejsou až tak pružné.

Nitrilové rukavice jsou také syntetickým produktem, který nabízíme v několika barvách. Oproti jiným druhům rukavic mají mnohem větší odolnost proti chemikáliím a protržení. Jejich největší výhodou je to, že nezpůsobují žádné alergické reakce. Nitril je nejvhodnější materiál pro použití ve zdravotnictví, potravinářství, úklidu, nebo kosmetice.


 

Parametry

Materiál Nitril
Typ rukavic Nesterilní
Verze Nepudrované
Rozsah velikostí S, M, L, XL
Barva Modrá
Obsah balení (ks) 100 ks