Jednorázové nitrilové zdravotnické rukavice Mercator NITRYLEX BEFREE LONG 100 ks - Velikost: M

Cena
191,41 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
RUKNIT_BEFREE_LONG_M

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
S, M, L

Dostupné v srpnu Sledovat dostupnost
balení
(0 balení na skladě)

Dlouhé, nejjemnější rukavice v nabídce Mercator. Ideální pro ty, kdo mají citlivou kůži náchylnou k alergiím. Nitrylex beFree long jsou rukavice pro ty, kdo potřebují jemný, ale pevný výrobek. Absence chemických urychlovačů a delší manžeta zajišťují ochranu proti vnějším vlivům, ale také minimalizují pravděpodobnost vzniku alergie.

Balení obsahuje: 100 ks Více

Dlouhé, nejjemnější rukavice v nabídce Mercator. Ideální pro ty, kdo mají citlivou kůži náchylnou k alergiím. Nitrylex beFree long jsou rukavice pro ty, kdo potřebují jemný, ale pevný výrobek. Absence chemických urychlovačů a delší manžeta zajišťují ochranu proti vnějším vlivům, ale také minimalizují pravděpodobnost vzniku alergie. 

  • Zdravotnické a ochranné
  • Materiál: Nitril
  • Nepudrované 
  • Kategorie: III
  • Balení obsahuje 100 ks 
  • Vhodné pro citlivou kůži - rukavice bez chemických urychlovačů
  • Využití: Zdravotní výkony, práce v domácnosti, specializované práce
  • Univerzální - vhodné pro levou i pravou ruku
  • Délka rukavice: 280 mm 

Prohlášení o shodě

Návod k použití

Máte alergii na latex? Je Vaše kůže vysoce citlivá?
Pokud ano, nitrylex beFree je pro Vás ideální výrobek. Rukavice nitrylex beFree snižují pravděpodobnost vzniku alergie - i v případě vysoce citlivé kůže. Jsou ideální pro seniory. Můžete je využít ve všech možných situacích od domácích prací až po zdravotní výkony, ale také při výkonech prováděných v beauty branži.

V nabídce také můžete najít klasickou verzi rukavic nitrilex BEFREE

Normy a certifikáty: Nařízení (EU) 2016/425, Nařízení (EU) 2017/745, EN ISO 374-2, EN ISO 374-5, EN 16523-1, EN 420, EN ISO 15223-1, EN 455(1-4), EN 1041, EN ISO 374-1, EN ISO 374-4, EN ISO 13485:2016

Nitril velikostiIdeall nitril moto materiál


Koronavirus, jakož i další viry a bakterie, se hojně šíří tím, že se rukama dotýkáme obličeje, očí nebo nosu. Hygienu rukou můžeme naštěstí účinně zvýšit používáním ochranných rukavic z nitrilu, vinylu či bavlny.

Především v obchodech, na cestách, při práci v rizikovém prostředí i na dalších místech jsou rukavice nepostradatelnou pomůckou. Stejně tak vám přijdou vhod doma při úklidu, práci s potravinami a dalších pracích.Jak nitrilové, tak vinylové rukavice mohou používat i alergici, kteří nesnesou kontakt s latexovým materiálem.

A pro který materiál se rozhodnout?

Latexové rukavice jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jsou velmi elastické, měkké a příjemně se nosí. Jsou také velmi odolné proti kyselinám a zásadám, ale nechrání před všemi oleji, příp. rozpouštědly.

Vinylové rukavice jsou naopak ryze syntetický výrobek, který se nejčastěji využívá ve zdravotnictví, potravinářství a v průmyslu. Jsou velmi hladké na povrchu, ale nejsou až tak pružné.

Nitrilové rukavice jsou také syntetickým produktem, který nabízíme v několika barvách. Oproti jiným druhům rukavic mají mnohem větší odolnost proti chemikáliím a protržení. Jejich největší výhodou je to, že nezpůsobují žádné alergické reakce. Nitril je nejvhodnější materiál pro použití ve zdravotnictví, potravinářství, úklidu, nebo kosmetice.


Parametry

Materiál Nitril
Typ rukavic Nesterilní
Verze Nepudrované
Rozsah velikostí S, M, L
Barva Modrá
Obsah balení (ks) 100 ks