Jednorázové nitrilové rukavice Mercator Simple Nitrile modré 100 ks

Cena
118,81 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
RUKNIT_SIMP

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

balení

Jednorázové nepudrované nitrilové ochranné rukavice v modré barvě značky Mercator.

Balení obsahuje 100 ks. Více

Mercator simple nitrile - jednorázové nepudrované nitrilové ochranné rukavice.

Univerzální jednoduché nitrilové rukavice Mercator simple nitrile poskytují minimální úroveň ochrany a absence latexových proteinů snižuje pravděpodobnost alergií a alergických reakcí. 

  • Typ výrobku: ochranný (non-medical)
  • Balení obsahuje 100 ks ochranných rukavic
  • Vhodné pro jednorázové použití
  • Využití: specializovaný průmysl, mechanické práce, automotive
  • Nepudrované
  • Vyrobeny z nitrilu
  • Délka rukavice: 240 mm

Prohlášení o shodě


Nitril velikosti

Nitril materiál


Koronavirus, jakož i další viry a bakterie, se hojně šíří tím, že se rukama dotýkáme obličeje, očí nebo nosu. Hygienu rukou můžeme naštěstí účinně zvýšit používáním ochranných rukavic z nitrilu, vinylu či bavlny.

Především v obchodech, na cestách, při práci v rizikovém prostředí i na dalších místech jsou rukavice nepostradatelnou pomůckou. Stejně tak vám přijdou vhod doma při úklidu, práci s potravinami a dalších pracích.

Jak nitrilové, tak vinylové rukavice mohou používat i alergici, kteří nesnesou kontakt s latexovým materiálem.

A pro který materiál se rozhodnout?

Latexové rukavice jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jsou velmi elastické, měkké a příjemně se nosí. Jsou také velmi odolné proti kyselinám a zásadám, ale nechrání před všemi oleji, příp. rozpouštědly.

Vinylové rukavice jsou naopak ryze syntetický výrobek, který se nejčastěji využívá ve zdravotnictví, potravinářství a v průmyslu. Jsou velmi hladké na povrchu, ale nejsou až tak pružné.

Nitrilové rukavice jsou také syntetickým produktem, který nabízíme v několika barvách. Oproti jiným druhům rukavic mají mnohem větší odolnost proti chemikáliím a protržení. Jejich největší výhodou je to, že nezpůsobují žádné alergické reakce. Nitril je nejvhodnější materiál pro použití ve zdravotnictví, potravinářství, úklidu, nebo kosmetice.