Vážený zákazníku, vzhledem k vysokému nárůstu objednávek a oslabení našeho týmu v souvislosti s pandemií COVID-19, si Vás dovolujeme upozornit, že se v současnosti může prodloužit standardní doba doručení. Děláme vše co je v našich silách, abychom je vyřídili co nejdříve.

Z důvodu zhoršující se situace ohledně COVID-19 jsme také nuceni dočasně zrušit možnost osobního odběru objednávek. Děkujeme za pochopení

Jednorázové nitrilové rukavice ESSENTI CARE modré 100 ks, vel. S, M, L, XL

Cena
225,50 Kč bez DPH (272,86 Kč s DPH)

Výrobce

Kód produktu
RUKNIT_ESSENTI

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

balení

Nepudrované jednorázové rukavice v tmavě modré barvě, vyrobené z nitrilu v balení po 100ks. Více

NITRILOVÉ RUKAVICE, NEPUDROVANÉ, TMAVĚ MODRÉ

 • Balení obsahuje 100ks rukavic 
 • Nesterilní
 • Velikost S, M, L (pokud zde nějakou velikost nevidíte, je již bohužel vyprodaná)
 • Vhodné pro jednorázové použití
 • Vyrobeny z nitrilu, bez latexu
 • Nepudřené, obouruké
 • K použití ve zdravotnictví, potravinářství, laboratořích, chemickém průmyslu, vhodné i pro úklid
 • Jsou vhodné pro osoby s citlivou kůží
 • Uvedená cena je za balení
 • Tloušťka: dlaň 0,06mm, prsty 0,08mm

  Koronavirus, jakož i další viry a bakterie, se hojně šíří tím, že se rukama dotýkáme obličeje, očí nebo nosu. Hygienu rukou můžeme naštěstí účinně zvýšit používáním ochranných rukavic z nitrilu, vinylu či bavlny.

  Především v obchodech, na cestách, při práci v rizikovém prostředí i na dalších místech jsou rukavice nepostradatelnou pomůckou. Stejně tak vám přijdou vhod doma při úklidu, práci s potravinami a dalších pracích.

  Jak nitrilové, tak vinylové rukavice mohou používat i alergici, kteří nesnesou kontakt s latexovým materiálem.

  A pro který materiál se rozhodnout?

  Latexové rukavice jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jsou velmi elastické, měkké a příjemně se nosí. Jsou také velmi odolné proti kyselinám a zásadám, ale nechrání před všemi oleji, příp. rozpouštědly.

  Vinylové rukavice jsou naopak ryze syntetický výrobek, který se nejčastěji využívá ve zdravotnictví, potravinářství a v průmyslu. Jsou velmi hladké na povrchu, ale nejsou až tak pružné.

  Nitrilové rukavice jsou také syntetickým produktem, který nabízíme v několika barvách. Oproti jiným druhům rukavic mají mnohem větší odolnost proti chemikáliím a protržení. Jejich největší výhodou je to, že nezpůsobují žádné alergické reakce. Nitril je nejvhodnější materiál pro použití ve zdravotnictví, potravinářství, úklidu, nebo kosmetice.