Žijete rádi naplno? Cestování, sport, zábava ale i mnohahodinová práce, jsou nyní moderní součástí našich životů. S uspěchanou dobou bohužel přichází i větší zátěž na naše tělo i pokožku a čím dál tím více se setkáváme s přecitlivělostí, ekzémy a alergiemi. Pro větší ochranu pak zkoušíme stále nové přípravky, které by nám život s danými problémy alespoň trochu zpříjemnily.

Do kosmetických přípravků se v současné době přidávají různé přírodní a bylinné extrakty, které jsou šetrnější pro naše tělo. To je dnes poměrně známá věc, ale slyšeli jste již o aktivním stříbru? Už naši předkové jej hojně využívali pro své blahodárné vlastnosti, a s pomocí dnešní vědy, má mnohem více pozitivních účinků pro naše tělo, než si vůbec dokážete představit.

Aktivní stříbro lze najít jak v oblečení, tak například také v kosmetice. I my jsme tuto blahodárnou stříbrnou kosmetiku zařadili do naší nabídky a nejoblíbenějšími produkty se ihned staly:

Stříbro zpomaluje aktivitu enzymů, jenž napomáhají dělení buněk, a tím brání jejich množení. A jaký to má pro nás přínos? Má skvělé antibakteriální neboli bakteriostatické účinky. Stručně řečeno, působí proti bakteriím rozkládajícím pot. Pokud se tedy aktivní stříbro přidá například do materiálu pro oblečení, při nadměrném pocení materiál nezapáchá. To samé platí u vložek do bot s aktivním stříbrem, které se staly velmi oblíbeným produktem hlavně v letním období.

Samá pozitiva nenese aktivní stříbro jen v oděvním odvětví, ale také v kosmetice. Nejvíce jej doporučují lidé s velmi citlivou pokožkou a ti, kteří trpí na různé alergie a ekzémy. Hlavním důvodem je to, že stříbro ničí až 650 choroboplodných virů, bakterií, mykóz a plísní. Vědci se tak využitím stříbra vyhýbají uměle vytvořeným složkám, které jsou pro tělo méně odbouratelné, či mají jiné vedlejší a nežádoucí účinky.

Patříte mezi ty, kteří se rádi hýčkají? Pak je pro vás spojení stříbrné kosmetiky například s příměsí aloe vera, makadamového oleje, bambuckého másla a dalších vitamínů, tím pravým ořechovým. Kosmetika s aktivním stříbrem pokožku neskonale vyživuje a opečovává.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout, že v této pandemické době při nespočtu využití antibakteriálního gelu naše pokožka dostává, jak se říká, na frak. Skvělým řešením pro ty, kteří mají citlivou pokožku, mohou být i sanitární gely s aktivním stříbrem či antibakteriální gely s tea tree, díky kterým máte ruce stále jako v bavlnce.

A pokud se teprve chystáte na dovolenou, přibalte si s sebou také 100% přírodní opalovací máslo Naturetics. Nejen že nezatěžuje životní prostředí, ale je voděodolné, nezanechává na pokožce bílou vrstvu a účinkuje ihned po aplikaci.